“80’ler 90’lar Gülümseten Hatıralar” Saray’ı salladı

Ünlü oyuncular Faruk Sofuoğlu ve Deniz Oral’ın müzikli gösterisi “80’ler 90’lar Gülümseten Hatıralar” yoğun istek üzerine 14 Şubat Çarşamba günü Saray Atatürk Kültür Merkezi’nde ikinci kez sahnelendi. Salonu dolduran tiyatroseverler, finalde oyuncuları ayakta alkışladı.

“80’LER 90’LAR GÜLÜMSETEN HATIRALAR” İKİNCİ KEZ SARAYLILARLA BULUŞTU

Saray Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü, İstanbul Meydan Sahnesi oyuncuları Faruk Sofuoğlu ve Deniz Oral’ın sahne aldığı “80’ler 90’lar Gülümseten Hatıralar” adlı müzikli gösteriyi yoğun istek üzerine 14 Şubat Çarşamba günü ikinci kez Saraylılarla buluşturdu. Vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği oyunda, Faruk Sofuoğlu ve Deniz Oral 80’lerin 90’ların unutulmaz şarkıları ve geçmişten günümüze dokularımıza işleyen anılar ile keyifli bir gösteri sahneledi. Atatürk Kültür Merkezi’ni dolduran Saraylılar, unutulmaz bir akşam yaşadı.

MÜDÜR ÖNGÖREN ATATÜRK PORTRESİ TAKDİM ETTİ
Oyun sonunda sahneye gelen Saray Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Arif Naci Öngören, Faruk Sofuoğlu ve Deniz Oral’a teşekkür ederek, özel olarak tasarlanan Atatürk portresi takdim etti.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x