Gizemli ameliyatın ardından ilk kez ortaya çıktı…. Yaşadıkları onu çok hırpalamış… Eski halinin yerinde yeller esiyor

İşte böyle biri bu yılın ocak ayının ortalarından bu yana gündemden hiç ama hiç düşmedi… Bunun nedeni de aniden açıklanan ve herkesi şoke eden bir sağlık sorunu.

Üstelik bu sorun öylesine üstü kapalı bir biçimde duyuruldu ki hakkında ortaya atılan söylentiler bitmek bilmedi.

Söz konusu bu ünlü yaklaşık iki ay sonra ilk kez ortaya çıktığında da bu söylentiler sakinleşeceği yerde daha da alevlendi. Çünkü kimse bir şekilde kameralara yakalanan o kişinin gerçekten o olduğuna inanmadı.

ANNESİNİ HERKES TANIDI… AMA YANINDAKİNİN KATE OLDUĞUNA KİMSE İNANMADI 
Anladınız değil mi Galler Prensesi Kate Middleton’dan söz ettiğimizi… Bu yılın ocak ayında karın bölgesinden “planlı” bir ameliyat geçirdiği duyurulan Kate Middleton, 25 Aralık 2023 gününden bu yana ortada görünmüyordu.

Son olarak Noel ayininde ailesiyle birlikte kamera karşısına çıkan Kate ondan sonra kelimenin tam anlamıyla kayıplara karıştı.

Kensington Sarayı tarafından bu yılın ocak ayının ikinci yarısında yapılan ilk açıklamada Prenses’in “planlı” bir operasyon geçirdiği ve nisan ayının ortalarına kadar bütün programlarının iptal edildiği duyurulmuştu. 

Hem hastanede iki hafta kalması hem de taburcu olurken tek kare bile görüntü vermemesi nedeniyle Kate Middleton, dedikodu çarklarının tam ortasında kaldı.

HAKKINDA ‘BİN BİR’ SÖYLENTİ ORTAYA ATILDI 
Hakkında kocası William ile aralarının bozuk olmasından, ondan şiddet gördüğüne, kötü giden estetik operasyonlardan tehlikeli bir hamileliğe kadar bin bir tane söylenti ortaya atıldı.

Bütün bunlara uzun süre sessiz kala Kensington Sarayı, sonunda “Kate iyileşiyor, her şey yolunda” diye kısa bir açıklamayla yanıt verdi. Ama bu da kimseyi tatmin etmedi. Söylentiler daha da alevlendi.

Şimdi ise bu konuda yeni ve açıkçası beklenmedik bir gelişme oldu. Galler Prensesi Kate Middleton, o gizemli operasyondan sonra ilk kez kameralara takıldı. Ya da sosyal medyada sonu gelmeyen söylentilere göre “Kate Middleton olduğu söylenen bir genç kadın” paparazzi objektiflerine yakalandı. 

Paparazzinin çok uzaktan görüntülediği o kareler internetteki ABD merkezli TMZ adlı internet sitesi tarafından yayınlandı ilk olarak.

O kared Kate Middleton’ın yanında annesi Carole vardı. Windsor Şatosu civarında görüntülenen anne ile kızı bir otomobilin içindeydi. Aracı annesi Carole kullanıyor, Kate ise yolcu koltuğunda oturuyordu.

ANNESİNİN YÜZÜNE GÜNEŞ VURUYOR, KATE GÖLGELER İÇİNDE 
Kate’in gözünde güneş gözlükleri vardı. Yüzünde tek gram makyaj yoktu. Annesi ve kendisi de gayet ciddi bir görünüm sergiliyordu.

Aracı kullanan kişinin Carole Middleton olduğu gayet açık bir biçimde belli o karede. Çünkü tam deklanşöre basıldığı anda güneş de Carole’ın yüzünü aydınlatıyordu.

Fakat büyük kızı Kate olduğu ileri sürülen ve yanındaki koltukta oturan genç kadın ise gölgede kalıyordu.

Üstelik de gözünde güneş gözlükleri vardı. Daha da önemlisi birçok kişiye göre Carole’ın yanındaki o genç kadın Kate değil küçük kızı Pippa’ydı aslında. Bu kare de söylentilerin sonunu getirmek için bizzat Kate tarafından organize edilmişti.

?

YİNE SÖYLENTİLER BİTMEDİ 
Olayı kısaca özetlemek gerekirse; “ameliyattan sonra ilk kez görüntülendi” denilerek basına yansıyan o kare Kate’in dünyanın dört bir yanındaki hayranlarını tatmin etmedi.

Daha doğrusu sosyal medyaya bakılırsa pek az kişi o genç kadının Kate olduğuna inandı. Tabii yine söylenti çarkları dönmeye başladı.

Bazı kişilere göre Carole’ın yanında oturan kişi gerçekten de kızı Kate idi. Ama söylendiği gibi öyle planlı bir operasyon sonrasına benzemiyordu görüntüsü. Belli ki açıklanmayan daha ciddi bir sağlık sorunu vardı.

Öncelikle aşırı zayıf olan Kate’in yüzü normalden çok daha şişti. Bu kişilere göre Kate, operasyondan sonra bazı ilaçlar kullanmak zorunda kalmıştı. O ilaçlar da Galler Prensesi’nin yüzünün şişmesine neden olmuştu.

“GÖZLERİNİN ALTINDAKİ MORLUKLARI SAKLAMAK İSTEDİ”
Bir grup insan da Kate’in gözlerinin altındaki morlukları saklamak için güneş gözlüğü taktığın ileri sürdü.

Onlara göre Kate bir dizi estetik operasyon geçirmişti. Üstelik bu operasyonlar kötü gitmişti bu nedenle de yüzünü kimseye göstermek istemiyordu.

Kate ile annesinin görüntüsüne farklı ve daha ilginç yorumlar da geldi. Bazı yorumlara göre Carole’ın yanındaki Kate bile değildi.

Hakkında çıkarılan bunca söylentiden sonra böyle bir olay planlanmıştı. Yani o yolcu koltuğundaki kadın Kate değil ona benzediği düşünülen başka biriydi.

Ama dikkatli bakıldığında burun ve yüz yapısının Kate’e aslında hiç benrzemediği görülüyordu.

Üstelik bu kişilere göre Kate’in saçları da gerçek saçı gibi değildi. O genç kadının başında kötü yerleştirilmiş pek de özenle düzenlenmemiş bir peruk vardı.

SULAR YİNE DURULMADI
Özetle herkes Kate’i görmek istedi sonunda bir paparazzi fotoğrafında Kate ortaya çıktı ama bu durumda da kimse gerçekten o genç kadının Galler Prensesi olduğuna hiç inanmadı.

Görünüşe göre Kate Middleton gerçekten de Paskalya sonrası yani nisan ayının ortalarında kamuoyu karşısına çıkana kadar da bu söylentiler bitmek bilmeyecek.

Kate Middleton her üç doğumundan sadece bir ya da iki gün sonra özenli kıyafeti, yapılı saçları ve kucağında bebeğiyle basının karşısına çıkıyordu. Planlı olduğu belirtilen bu operasyondan sonra bunu yapmadığı için de herkes onun gizlenen çok ciddi bir sağlık sorunu olduğunu düşünüyor. 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x